کتاب موفقیت نامحدود

کتاب موفقیت نامحدود نوشته آنتونی رابینز نویسنده ادبیات انگیزشی، سخنران موفق و هنرپیشه آمریکایی است. آنتونی متولد ایالت کالیفرنیای آمریکا در تمام دنیا بخاطر کتاب های بی شمار درباره راه و رسم موفقیت مشهور بوده و تمام کتاب های او بارها به بیشتر زبان های زنده دنیا ترجمه شده و تجدید چاپ شده اند. کتاب مشهور او به نام قدرت نا محدود در تمام دنیا منتشر شده و کتاب دیگر "به سوی کامیابی " نیز بسیار معروف می باشد. او با تلاش بسیار توانست بر تمام ناکامی های زندگی خود غلبه کرده و درآمد خود را به سالانه ۳۸ میلیون دلار برساند.

کتاب موفقیت نامحدود آنتونی رابینز به قصه آدم ها می پردازد. آدم های سردرگم، شکست خورده و راه گم کرده ای که نمی دانند چطور از زندگی خود لذت ببرند و به دلیل نداشتن حس رضایتمندی از زندگی خود را شکست خورده و تمام شده تصور می کنند.

کتاب موفقیت نامحدود اثر انسان موفق و ثروتمندی است که همه ما آرزوی زندگی او را داریم. آنتونی رابینز نویسنده کتاب موفقیت نامحدود در جمله ای بی همتا می گوید: بیشتر انسان های موفق در گذشته شکست خورده ترین مردم کره زمین بوده اند. انسان های نگون بدبختی که همیشه با خود تکرار می کنند چرا تمام بدشانسی ها فقط برای من است؟ یا این جمله " بدبختی جزئی از سرنوشت من است."

شکست ها را پشت سر بگذارید

مطالعه این کتاب به معنی دوری همیشه از شکست نیست. بلکه شما با خواندن کتاب موفقیت نامحدود می آموزید چه روش هایی را در پیش بگیرید که بتوانید شکست ها را پشت سر بگذارید. زندگی به یک پازل شباهت دارد. باید بلد باشیم آنقدر تکه های پازل را امتحان کنیم تا چیدمان درست پازل را یاد بگیریم. در یک گره کور توقف نکنید.

باید یاد بگیرید خود را از تمام بن بست ها رها کنید. باید قادر باشید هر مانعی را پشت سر بگذارید. خیلی از انسان ها در برابر تغییر مقاومت می کنند و به راحتی تغییر مسیر در زندگی را نمی پذیرند. به یاد داشته باشید که باید در زندگی انعطاف داشته باشیم. انعطاف پذیری از ویژگی های هر انسان موفق است. تغییر عادت ها، تغییر مسیر و تغییر هر چیزی که می تواند در سیر موفقیت شما تاثیرگذار باشد.

از شکست های خود تجربه کسب کنید

از شکست های خود تجربه کسب کنید و از آنها پل موفقیت بسازید. کتاب موفقیت نامحدود کتابی است که می تواند الگوی زندگی شما قرار گرفته و شما را به فردی موفق بدل سازد. باید کلمات و جملات کتاب را با عمق وجود خود درک کرده و آنها را به ذهن بسپارید و در زندگی خود بکار گیرید.

آنتونی رابینز در برنامه های تلویزیونی بسیاری در کشورهای مختلف جهان درباره کتاب ها، الگوهای زندگی موفق ، گذشته و ناکامی های خودش برای مردم صحبت کرده و همواره تلاش می کند انسان ها با انگیزه و تلاش برای زندگی بهتر در مسیری موفقیت آمیز قدم بردارند.