جان آساروف

جان آساروف در جهان به عنوان یکی از برترین کارآفرین ها شناخته می شود.

او در سال ۱۹۶۱ در ایالت کالیفرنیای آمریکا به دنیا آمده و در کانون گرم خانواده بزرگ شد.

در روزهای جوانی به بیماری بسیار سختی مبتلا شد و پس از بهبودی خانه را ترک کرد تا در مسیری موفقیت آمیز قدم بردارد. جان آساروف تصمیم داشت یک زندگی هدفمند داشته و در راستای هدفی بزرگ قدم بردارد.

به همین منظور علاقه مندی های خود را مشخص کرده و به تحقیق درباره چارچوب ساختارها و رویکردهای مغز و فیزیک کوانتوم پرداخت.

سن جوانی

در سن ۲۱ سالگی با دو نفر از کارآفرین های مشهور برخورد کرد که در حال حاضر صاحب موفق ترین املاک در تمام جهان هستند. میزان سود دهی ۱۵۰۰ شعبه از این دو آژانس در ۱۹ کشور دنیا به مبلغ ۱۵ میلیارد دلار در سال می رسد.

جان فرصتی پیدا کرد تا مدیریت یکی از بنگاه های ملکی در حال ورشکستگی را در منطقه ایندیانا به عهده بگیرد. به زودی جان به یکی از مهم ترین شریک های این املاک تبدیل شد.

در حال حاضر بنگاه تحت مدیریت او سالانه بیش از ۴ میلیارد دلار درآمد داشته و به یکی از سودآورترین شعبه های آنها مبدل شده است.

جان آساروف به درک قدرت ذهن و مهارت های فکری پرداخته و وقتش را به مطالعه یکی از رویکردهای تحقیقات انجام شده درباره توانایی های مغزی اختصاص داد.

جمع بندی

بعد از جمع بندی آنچه درباره رفتارها و رویکردهای انسانی آموخته بود به آموزش کارمندان پرداخت و در طی ۱۴ ماه و با افزایش درآمدش به ۸ میلیون دلار در ماه نهم اثبات کرد وقتی تیم کاری خود را به درستی تشویق کنید و به آنها انگیزه و اشتیاق به کار ببخشید قطعا بازدهی فوق العاده ای خواهید داشت.

فضای فکری مناسب و قالب های ذهنی صحیح به صورت الگوهایی عملی به کارکنان آموزش داده شد و نتیجه به دست آمده حیرت آور بود.

اشتیاق و انگیزه های مثبت جان آساروف را یکی از مشهورترین و محبوب ترین کارآفرین های دنیا بدل ساخته و تا کنون سخنرانی ها و کنفرانس های زیادی در سراسر دنیا ارائه داده است. مشاوره های کاری او بسیار سودآفرین بوده و توسط شرکت ها و کارخانه های زیادی مورد استفاده قرار گرفته است.

اولین کتاب او به نام " راهنمای کودک خیابانی برای برخورداری از تمام مواهب" در لیست پرفروش ترین کتاب های جهان قرار دارد. جان آساروف با شرکت در پروژه "راز" آن را به یکی از مشهورترین و پرمخاطب ترین برنامه ها تبدیل کرد.

او در حال حاضر در کالیفرنیا ایالت زادگاهش زندگی می کند و به کانون خانواده، ورزش، سفر و آشپزی علاقه زیادی دارد. جان آساروف به عنوان یکی از موفق ترین کارآفرین های دنیا صاحب ۴ شرکت با سودآوری سالانه چندین میلیون دلاری بوده و همواره در تلاش است تجربیات باارزش خود را در اختیار دیگران قرار دهد.