مشاوره انلاین خانواده


برای تشکیل خانواده قبل از هر چیز شناخت از میزان تفاهم و تفاوت ها لازم است ,دوشخصی که میخواهند تشکیل زندگی مشترک دهند نیاز به مشاوره ازدواج و مشاوره فردی دارند قبل از ازدواج فرد باید با خود اشنا شود و بعد از خودشناسی,مشکلات شخصی و نقاط قوت شخصیتی خورادر وهله اول شناسایی درک کنند.
دراین صورت است که میتواند خودرا به طرف مقابل معرفی کند و بهتر تفاوت های طرف مقابل را بشناسد.


مشاوره پیش از ازدواج به ما کمک میکند با شناخت عمیق و دقیقتر از خود و طرف مقابل و اماده سازی هر دو طرف, ازدواج موفق و پایداری اتفاق بیوفتد.در واقع مشاوره اختصاصی برای هر فرد وجود دارد چرا که ادمها از نظر روحی و فکری با هم متفاوت اند و ممکن است راه حلی که برای یک فرد مفید است برای دیگری مشکل ساز باشد به همین دلیل نمیتوان یک راه حل جامع را برای همه تجویز کرد و درست و موفقیت امیز بودنش را تضمین داد.


بعد از ازدواج اگر چه دونفر سعی دارند یکدیگر را درک و باهم همدلی کنند و اما یک سری تفاوت های شخصی و اخلاقی که از بدو کودکی در هر کدام از ما پرورش پیدا کرده و بزرگ شده ممکن است دیگری را اذیت کند و نسبت به ان حساس شویم دراینجا با مراجعه به موقع به مشاوره متخصص میتوانیم مشکل را در همان ابتدا که سطحی تر است برطرف کنیم.

مشاوره متخصص


مشاوره متخصص خانواده به ما یاد میدهد در چه مواقعی صبر پیشه کنیم در چه مواقعی واکنش سریع نشان دهیم و در چه شرایطی بی تفاوت از کنار مسائل رد شویم و ان را به دست زمان بسپاریم.
مشاور باتجربه و متخصص خانواده نحوه صحیح برقراری ارتباط را به هر یک از زوجین اموزش میدهد و به هر فرد براساس شخصیت و روحیات خود راه حل خاص میدهد.
با مشاوره خانواده یک زوج جوان علاوه بر رسیدن به تفاهم مشترک با خانواده هر یک ارتباط بهتر و صحیح تری پیدا میکند,چرا که ازدواج حاصل پیوند یک مرد و زن نیست بلکه خانواده هر کدام از دو زوج در زندگی و روحیات انها تاثیر گذار است و برای داشتن یک زندگی موفق و با رضایت باید باشناخت خانواده های یکدیگر احترام را برقرار کرد.
فردی که به مشاور مراجعه میکند احتمال زیاد به جایی رسیده که متوجه شده به تنهایی نمیتواند مشکل و ریشه را بشناسد و یا در شناخت مشکل و حل درست ان وامانده بنابراین زمان برای او مهم است و به سمت مشاور میرود تا سریعتر و قبل از انکه مشکل بزرگتر شود ,حل شود.


دراین چنین موقعیتی خدمات مشاوره غیر حضوری و انلاین راهکار بهتری نسبت به روش سنتی مشاوره یعنی مشاوره حضوری, است.
چراکه برای اینکه فردی با مشاوره حضوری مشکلش حل شود چند جلسه مشاوره و ساعت طولانی تری نیاز است که مشکلش را شرح دهد سوال بپرسد و بعد برایش راه حل درستی ارائه شود.
از انجایی که عصر سرعت, اینترنت و تکنولوژی است در هر زمان امکان وقوع سوال یا بحرانی جدید وجود دارد.


پس باید در زمان خودش و در لحظه جوابی درست پیدا کند.


مشاوره انلاین خانواده علاوه براینکه در شناخت شخصیت فرد و نشان دادان نقاط قوت و ضعف او موفق بوده بلکه احتمال پیش بینی مشکلاتی که در اینده یک فرد دچارش میشود را میدهد.
معمولا افراد برای مشاوره فردی و خانوادگی محرمانه بودن صحبتهایشان برایشان مهم است چون در غیر این صورت ارامش خودرا از دست میدهند.
یک مشاوره انلاین حس اعتماد و محرمانه بودن را بیشتر میکند و چون هر لحظه که فرد بخواهد در دسترس است رضایت بیشتری در فرد ایجاد میکند.