اندرو متیوس

اندرو متیوس نویسنده سرشناس و سخنران بین المللی است که کتاب های پرفروش او بارها و بارها رکورد فروش را در سراسر دنیا شکسته وتا کنون به ۴۳ زبان ترجمه شده اند. او در همایش های مختلف بین المللی درباره شادی و موفقیت سخنرانی کرده و در بیشتر از ۴۰۰۰ برنامه رادیویی و تلویزیونی شرکت کرده است. متیوس به همراه همسرش در کویینزلند استرالیا زندگی می کند. او در ۲۵ کشور دنیا مخاطبینی دارد که از کلام او آموخته اند از زندگی و کار خود لذت ببرند.

اندرو به طور منظم در آدلاید، بریزبن، کانبرا، ملبورن، سیدنی، بالی، دوبی، ویتنام، هنگ کنگ، کوالالامپور و لندن، مانیل، سنگاپور و سراسر آمریکا کنفرانس برگزار می کند. شما می توانید پر فروش های اندرو متیوس را در فیسبوک او دنبال کرده و ویدئوهای او را در یوتیوب ببینید. بیشتر ما اندرو متیوس را با معروف ترین کتابش "راز شاد زیستن" می شناسیم. در بخش هایی از این کتاب آمده است :

در زندگی همه ما مشکلات حضوری پر رنگ دارند و گاهی این دشواری ها زمینه تغییر را فراهم می کنند. تغییری که باید از آن بیاموزیم چگونه زندگی کنیم تا بتوانیم از لحظه های خود لذت ببریم. این تغییر باید اول از خود ما و درون ما آغاز شود.

تغییر سبب می شود موقعیت خود را تغییر داده و دنیا را از روزنه ای دیگر ببینیم. اندرو متیوس در این کتاب به نیروی خارق العاده شادی اشاره می کند و اینکه هنر شاد زیستن می تواند به ما بیاموزد چطور از هر فرصتی در زندگی لذت برده و به کمال برسیم.

نظم در زندگی

نظم در زندگی اهمیت زیادی داشته و باعث می شود کارها با کیفیت بهتری انجام شوند. باید عقاید و باورهای خود را تغییر بدهیم چون هر طور فکر کنیم و هر طور که بیاندیشیم زندگی همان را برایمان رقم خواهد زد. هیچگاه درصدد تغییر دیگران نباشید بلکه عقاید و باورهای خود را تغییر دهید و با مثبت اندیشی به حس خوبی برسید. وقتی شاد هستید بخاطر احساس خوب و شادمانی خود شکرگزار باشید تا آرامش قرین لحظه های شما باشد.

افکار بد و منفی را از خود دور کنید و همیشه منتظر بهترین ها باشید. تمام کسانی که گفته ها و کلمات اندرو متیوس را دنبال می کنند می دانند فکر کردن به مصیبت ها و اندیشه های منفی به منزله صدا کردن آنهاست گویی شما غم را به سوی خود فرا می خوانید. پس به شادی و خوبی فکر کنید تا بهترین اتفاق ها برای شما رقم بخورد. هر شادی کوچکی را برای خود بزرگ کنید و از تک تک لحظه های خود لذت ببرید. راز شاد زیستن پی بردن به راز چگونه زندگی کردن است.