باب پراکتور

باب پراکتور کانادایی را همه در دنیا به عنوان یک انسان موفق می شناسند. کسی که سعی دارد دنیا را با انگیزه های موفقیت آشنا کند.

برای بسیاری از آدم ها باب پراکتور اسطوره موفقیت شخصی است. در حقیقت او نام خود را در دانش جدید موفقیت به ثبت رسانده که اولین بار به وسیله اندرو کارنگی بنیان نهاده شد. کارنگی الهام بخش نویسنده انگیزشی مشهور ناپلئون هیل شد تا کتاب معروف خود به نام " بیندیشید و ثروتمند شوید" را به دنیا عرضه کند.

باب در سن ۲۶ سالگی به مطالعه این کتاب پرداخت و برآن شد تا رازهای موفقیت شخصی خود را کشف کند.

همکاری با ارل نایتینگل

باب پراکتور در همکاری نزدیکی با ارل نایتینگل توانست بسیار از او بیاموزد و با تلفیق آنچه از ارل نایتینگل، اندرو کارنگی و ناپلئون هیل آموخته بود افراد زیادی را در زمینه موفقیت شخصی هدایت کرده و آموزش دهد.

باب به عنوان یکی از مشهورترین سخنران های بین المللی در رشته استقلال مالی در دنیا شناخته شده و در سراسر جهان برنامه ها و کنفرانس های زیادی برگزار کرده است. اگر در قفسه های کتابفروشی به دنبال کتاب های موفقیت باشید قطعا کتاب های باب پراکتور یکی از انتخاب های شما خواهد بود. استادی که بیشتر از ۵۰ سال است که به آموزش مهارت های موفقیت و آموزه های انگیزشی در سراسر دنیا پرداخته است.

فیلم های آموزشی باب پراکتور

فیلم های آموزشی زیادی از باب پراکتور در اینترنت موجود است، می توانید با دیدن این فیلم ها آشنایی بیشتری با طرز فکر او داشته باشید. در یکی از این فایل های آموزشی باب به ما می گوید تغییر عادت در زندگی می تواند تمام زندگی ما را تغییر دهد. قدرت تصمیم گیری و البته تصمیم گیری درست می تواند سهم زیادی در موفقیت ما داشته باشد.

اولین گام برای موفقیت تصمیم گیری برای هدفی است که قصد داریم به آن برسیم. تردید و دودلی دشمن موفقیت است.

پرورش ذهن

باید ذهن خود را به گونه ای پرورش دهیم که بتوانیم در کمترین زمان ممکن بهترین تصمیم را بگیریم. باب در بسیاری از کنفرانس های خود به این نکته اشاره کرده است که اگر عادت به تصمیم گیری درست توانسته تحول عظیمی در زندگی او ایجاد کند پس حتما می تواند

زندگی شما را نیز تغییر بدهد. باب پراکتور کانادایی در سن ۸۴ سالگی یکی از محبوب ترین و پر مخاطب ترین سخنرانان آمریکا محسوب می شود. کتاب های باب پراکتور هر ساله تجدید چاپ شده و به اکثر زبان های زنده دنیا ترجمه شده اند.

اولین تحول و تغییر در زندگی او با خواندن کتاب معروف "بیندیشید و ثروتمند شوید" آغاز شد و بدین ترتیب او در مسیر موفقیت قرار گرفت. با این مسئله به عنوان حقیقت بزرگ زندگی برخورد کنید که چطور بعضی آدم ها همواره موقعیت های منفی را جذب کرده و برخی دیگر همیشه در مسیر اتفاقات خوب و موفقیت قرار دارند.

تا بحال از خود پرسیده اید چرا؟ ما می توانیم با پرورش ذهن خود در مسیر امواج و انرژی های مثبت تنها اتفاقات خوب را جذب کنیم. انرژی های مثبت باید با فرکانس ذهن ما همسو باشد. تنها در این صورت است که در مسیر اتفاق های خوب و موفقیت روز افزون قرار می گیریم.